QUICKIE PUMA 40

₺47.999,00

QUICKIE PUMA 40 

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Kapıda Ödeme
Garanti ve Değişim

Ürün Hakkında Soru Sor (0)
 

 QUICKIE nin Puma 40 model akülü sandalyesi gelişmiş süspansiyon sistemi, anlık komut alan joistik sistemi, ergonomik koltuğu, litf ve tilt özellikleriyle üst segment’de yer alan akülü sandalyedir.

Puma 40 akülü sandalyenin koltuk açısı kullanıcının isteği doğrultusunda joistikte tek tuşa basılarak koltuk açısı ayarlanabilir. Ayaklıklar manuel olarak yukarı aşağı ayarlanabilir. Koltuk açısının motorlu şekilde ayarlanır olması kullanıcıya uzun süreli oturmalarda yorulan omurgasını dinlenme imkanı sağlar.     

Saatte 12 kilometre hız yapma kapasitesine sahip puma 40 akülü sandalye tamamen dolu akü ve 120 kilo kullanıcı ağırlığıyla test edildiğinde 50 kilometre yol gittiği görülmüştür. 12 volt 72 amperden oluşan çift aküsü vardır. Akülü sandalyenin 12 kilometre hıza ulaşabilir olması bir akülü sandalyede en stabil ve kullanıcının güvenliği açısından en güvenilir hız kapasitesi olduğu söylenebilir. 72 amperlik akü kapasitesi ise piyasadaki neredeyse hiçbir akülü sandalyede olmayan akü kapasitesine sahiptir. Ürünün tek şarj ile 50 kilometre yol gitmesi de yine rakiplerine açık ara fark attığını gösteren bir diğer unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yorum Bulunmuyor

Sorular (0)

Şuanda bu ürün hakkında bir soru sorulmamış


Ürün hakkındaki sorunuz başarıyla gönderildi. En kısa zamanda cevaplanacak.
Ürün Hakkında Soru Sor
Formu gizle
Captcha
Ürün favorilerinize eklendi
Ürün Karşılaştırma Listesine Eklendi