GOLFİ BANYO TUVALET SANDALYESİ

₺5.645,00

BANYO WC SANDALYESİ 

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Kapıda Ödeme
Garanti ve Değişim

Ürün Hakkında Soru Sor (0)
 

Banyo kullanımları için küçük kullanışlı bir ürün ile karşınızdayızEv kullanımı için oldukça uygun ve rahat bir kullanım su da kaymaz özellikli bir modeldir. Görmüş olduğunuz mavi renk ile tamamen banyo renklerine uyumlu olup sağlam şasesi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Özellikle banyo yaparken kullanacağınız Golfi 551 ile su geçirmeyen yapısı sayesinde suya dayanıklı olduğu için çok uzun süreli hatta bir kerelisatın alacağınız bir modeldir. Alüminyum malzemelerden üretilmiş olup çok hafif bir yapıya sahiptir. Banyonun bir köşesinde katlı bir şekilde bırakabileceğiniz ya da seyahat sırlarında arabanızda bulundurabileceğiniz harika bir üründür. Katlanması ve hafif olması ile kolay taşınabilir hale gelmiş olurAsıl diğer modellerden ayıran özelliği ise oturma alanının hafif tırtılı olması ile sizlerin kaymanız engellenmiş olur. Genel olarak tırtırlar insanların yavaşlaması için tasarlanmış bir unsurdur burada ise kullanıcıyı sabitler ve düşmesi engellenir.

Sadece banyoda değil aynı zamanda tuvalet görevi gören mu ürünün sahip olduğu leğen ile istediğiniz her ortamda ihtiyacınız giderilir. Özel hastanelerin bile çok tercih ettiği bu modelin refakatçı kullanımı olması ile inanılmaz kolaylık sağlamaktadır. Tekerlek yapısı dolgu lastik olması ile patlama durumları söz konusu değildir. Ayrıca kullanımınıza göre ayaklık kısmı içe doğru anarak daha rahat olabileceğinizi düşünüyorsanız indirerek kolay ve işlevsel olarak kolay kullanımlıdır. Görmüş olduğunu kırmızı aparatlar aslında modeli sabitlemek için işe yaramaktadır. Kullanıcının kolay ulaşabilmesi için ön tarafta bulunmaktadır. Hem kullanıcı hem refakatçı kullanımı için oldukça güvenli bir alanda bulunmaktadır.

Müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilen bu modelin sağlam ve güvenilir olması önemli bir unsurdur. Genel olarak kaygan zeminlerde kullanacağınız bu ürünün duruşu ve güvenliği hayati önem taşır. Fark ettiğinizi düşünerek estetik ve dik duruşlu bu modelin ayrıca sabitlenebilir ve paslanmaz özellikli olması ile uzun ömürlü bir modeldir. Golfi 551 modeli tüm yetişkinler için tasarlanmış bir model olsa da bile ortalama olarak yaşlı bireylerin tercihlerin arasındadır. AVRUPA TEKERLEKLİ SANDALYE OLARAK 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

Yorum Bulunmuyor

Sorular (0)

Şuanda bu ürün hakkında bir soru sorulmamış


Ürün hakkındaki sorunuz başarıyla gönderildi. En kısa zamanda cevaplanacak.
Ürün Hakkında Soru Sor
Formu gizle
Captcha
Ürün favorilerinize eklendi
Ürün Karşılaştırma Listesine Eklendi