Römer R101 Akülü Tekerlekli Sandalye

Römer
-10% ₺10.800,00 ₺9.720,00
Römer R101 akülü tekerlekli sandalye modeli ile öz güvenli sürüşler sizleri bekliyor. Düşük ücreti sayesinde çok geniş bir hedef kitleye hitap eden Römer R101 akülü tekerlekli sandalye modeli, herkes için ulaşılabilirdir. 

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Kapıda Ödeme
Garanti ve Değişim

Ürün Hakkında Soru Sor (0)
 

Römer R101 akülü tekerlekli sandalye modeli ile öz güvenli sürüşler sizleri bekliyor. Düşük ücreti sayesinde çok geniş bir hedef kitleye hitap eden Römer R101 akülü tekerlekli sandalye modeli, herkes için ulaşılabilirdir. Kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcısını yormayan Römer R101 akülü tekerlekli sandalye modeli, standart yüksekliğe sahiptir. Ürünün kolçakları, yemek masasına uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede yemek yerken farklı bir sandalyeye geçmek zorunda kalmazsınız. Ayaklıkları çıkarılabilen bu medikal ürünün kolçakları da açılabilir. İç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz Römer R101 akülü tekerlekli sandalye modeline rekabetçi fiyatlarla ulaşmak için Tekerlekli Sandalyeci tercihiniz olsun.Sizin için En Uygun Tekerlekli Sandalye

Dünya markası tekerlekli sandalye üreticilerinin ortak noktası olan Tekerlekli Sandalyeci sayesinde, medikal ürünler arasından fiyat karşılaştırması yaparak sizin için en uygun olan ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Yaşlı ve engellilerin öncelikli tercihi olan Römer R101 akülü tekerlekli sandalye modelinin ayırt edici birçok özelliği vardır. Bu özellikler şöyle sıralanabilir;

️ Antibakteriyel kumaşa sahiptir.
️ Opsiyonel olarak oturma minderi ile birlikte sunulur.
️ Anti-tipper tekeri ile eğimli alanlarda sandalyeyi geri kaçırmaz.
️ İstediğiniz zaman manuel olarak da kullanabilirsiniz. Bu durum, akünün bittiği istenmeyen durumlarda oldukça avantajlı olacaktır.
️ Ani darbelere karşı savaşan arka süspansiyon sistemine sahiptir.

Yüksek Kaliteli Tekerlekli Sandalye

Römer R101 katlanabilir akülü tekerlekli sandalye, araç bagajına kolayca sığar. Bu sayede uzun yolda veya tekerlekli sandalye ile varamayacağınız alanlarda en doğru sonuçlara ulaşırsınız. 2 farklı motora ve iki farklı aküye sahip olan Römer R101 katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modeli, bu özelliği sayesinde sürüş keyfinizin kesintiye uğramadan sürdürülmesine yardımcı olur. Mekanik donanımları ile sürücülerinin rahatlığını ön planda tutan Römer R101 katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modeli ve diğer tekerlekli sandalyeler için tercihiniz Tekerlekli Sandalyeci olsun.

Kullanımı oldukça rahat olan Römer R101 Akülü tekerlekli sandalye modelinin, bütçe olarakta oldukça ekonomik olması, herkesin tercih sebebi olmuştur. 
Kolçaklar, yemek masalarına göre uyum sağlamaktadır. standart yüksekliğe sahiptir. 
Çıkartılabilir ayaklığa sahiptir.
Açılan kolçaklara sahiptir. 
 
 Arka süspansiyon sistemleri kullanıcıyı ani darbelere karşı korur ve engebeli arazilerde sürüş rahatlığı sağlar.
• akülü tekerlekli sandalyenin tekerleklerinin üstündeki mandalları motorları kapatıp, manuel sürüş imkanı tanır.
• Eğimli alanlarda kullanımı sırasında kullanıcının geriye düşmesini engelleyen anti-tipper tekere sahiptir.
• Opsiyonel oturma minderi, uzun süreli kullanımlarda kullanıcıya konfor sunar.
• Anti bakteriyel kumaş döşeme, uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller.

AKÜLER ÜZERİNDEYKEN KATLANABİLEN Katlanabilir 2 adet motor ve çift aküye sahiptir Yüksek kalitede üretilmiş kumandaya (joystick). güçlü  gövdeye ve tüm mekanik donanımlara sahiptir  Kullanım ömrü uzundur.

Motor: 250x2 watt 2 adet motor Joystick: Üzerinde açma-kapama, hız ayar düğmeleri, hız  akü şarj göstergeleri ve geri giderken sesli uyarı sistemi.
Akü Tipi: 24V 24Ah,  2 Adet AküŞarj Süresi: 6 SaatHız: 6 KmMenzil: 20 kmTaşıma Kapasitesi: 130 kgAğırlık: 56 kg 
Ön Tekerlek: 20 (+/- 2) cm çapında ve poliüretan köpük dolgulu.Arka Tekerlek: 32 (+/- 2) cm çapında ve dolgu tekerdir.

Döşeme: Terletmez, kir tutmaz, alev almaz, kolayca temizlenir.Oturma Yeri İç Genişlik: 43 cm Dış Genişlik: 61 cm   

Yorum Bulunmuyor

Sorular (0)

Şuanda bu ürün hakkında bir soru sorulmamış


Ürün hakkındaki sorunuz başarıyla gönderildi. En kısa zamanda cevaplanacak.
Ürün Hakkında Soru Sor
Formu gizle
Captcha
Ürün favorilerinize eklendi
Ürün Karşılaştırma Listesine Eklendi